top of page

- PAR MUMS -

2022_01_Dzivie_serumu_ipasibas.jpg
DZĪVIE...

augu un ziedu serumi ir svaigi, rokām gatavoti, tikai pēc tam, kad  tiek pasūtīti. To derīguma termiņš ir 2 mēneši, taču ledusskapī nav jāuzglabā. Pamata sastāvā nav ūdens, biezinātāji, konsistences uzlabotāji, krāsvielas, sintētiskie aromāti. Tas ir dzīvs un svaigs, izteikti reģenerējošs "paēdiens" ādai.  Serumi sastāv tikai no aktīvajām vielām, tie netiek karsēti, lai saglabātu visas vērtīgās vielas. Serumi ir paredzēti, lai aizstātu krēmu, ja ādai prasās vieglas konsistences kopšana, ko uz ādas nemaz nemana, taču kas vienlaikus noņem sauso, velkošo sajūtu, mitrina, baro, sargā.

augu un ziedu ēteri, aukstā spieduma eļļas, macerāti/izvilkumi, bio alveja, ārstniecības augu ekstrakti 

 ir viss, ko pamatā satur mūsu serumi. 

mēs...


Mani sauc Agnese. 
 

Mana pieredze ir saistīta ar industriālo kosmētiku. Šajā procesā man nebija iespējas pašai iesaistīties tik dziļi, kā tagad, kad serumus gatavoju pati, savām rokām. Tas ir pavisam kas cits. Es teiktu tie ir divi dažādi virzieni – industriālā kosmētika un pavisam maza, roku darba serumnīca. Katrs no modeļiem paģērē savas ambīcijas. Mana mazā serumnīca saistās tikai ar maniem sapņiem un sajūtu par to, ko mums sievietēm šajā laikā un vietā vajadzētu – augus, dabīgus aromātus, ēterus, harmoniski, rituāli, mierpilni, izjusti, jutekliski, dvēseliski....tie ir atslēgas vārdi par šā brīža sajūtām.
Ne katram to vajag, bet kādai daļiņai gan.

Šīs sajūtas iepinu serumos, jo skaistumkopšanas rituāls un krēms vai serums ir kaut kas, ko darām, lietojam katru dienu. Tāpēc tam ir jābūt īpašam, jānes līdzi labas sajūtas dažādos līmeņos. 

 

Serumi ir laboratorijā testēti, analizēti uz atzīti par drošiem. Katram serumam ir dokumentācija, analīzes un ikviena izejviela ir izvērtēta un sertificēta ar savu drošuma novērtējumu. Serumu izejvielas šobrīd nāk no Francijas un Vācijas, teju visas BIO un ECOCERT sertificētas. Ēteri tīri, dabīgi un sertificēti. Taču stingrās prasības neliedz serumu gatavošanu pārvērst par mierpilnu rituālu...

 

Piedāvā savai ādai kādu no serumiem un pavēro,  kā jūtas Tava āda, kā jūties Tu pati? No pieredzes zinu, ka nēsājot dažādu ziedu serumus, sajūtas atšķiras, jo katrs augs nāk ar savu stāstu.

Ja nevari izvēlēties serumu pēc funkcijām, vadies pēc tā, kāds augs Tevi uzrunā visvairāk? Pēc kā rokas tiecas pašas? Tas arī būs Tavs īstais serums.

Šie serumi ir kā mazi lakmusa papīrīši un transformatoriņi ar skaistu auga dvēselīti, kas prasa ieskatīties sevī dziļāk un sajust sevi, vienlaikus kopjot un lolojot ādu. To nēsāšana var kļūt par aizraujošu piedzīvojumu un ceļojumu sevī. Daži nekad vairs neatgriežas pie industriālās kosmētikas, taču dažiem serumi var nepatikt, kā jau ar visu dzīvē.

49.jpg
bottom of page