top of page

Dzīvie...

​Augu un ziedu serum-krēmi ir svaigi, rokām gatavoti, tikai pēc tam, kad tiek pasūtīti. To derīguma termiņš ir 2 mēneši, taču ledusskapī nav jāuzglabā. Pamata sastāvā NAV ūdens, biezinātāji, konsistences uzlabotāji, krāsvielas, sintētiskie aromāti. Tas ir dzīvs un svaigs, izteikti reģenerējošs "paēdiens" ādai.  Serumi sastāv tikai no aktīvajām vielām, tie netiek karsēti, lai saglabātu visas vērtīgās vielas. Serumi ir paredzēti, lai aizstātu krēmu. Tā ir vieglas konsistences ādas kopšana, kas nerada uz ādas smaguma sajūtu. Taču vienlaikus noņem sauso, velkošo sajūtu, mitrina, baro, sargā un nomierina ādu. Serumiem ir gaistošs, dabīgs augu, ziedu aromāts.

Viss, ko pamatā satur mūsu serumi (aktīvās vielas serum - krēmos):

augu un ziedu ēteri, aukstā spieduma eļļas, macerāti jeb izvilkumi, bio alvejas sula, ārstniecības augu ekstrakti, vitamīni.

3F2D3C8F-6D46-4EBB-9A0B-AAE375AD2B36.jpeg

Mēs...

Mani sauc Agnese. 

Mana pieredze kosmētikas ražošanā vairākus gadus bija saistīta tieši ar industriālo kosmētiku. Šajā procesā man nebija iespējas pašai iesaistīties tik dziļi kā tagad, kad serumus gatavoju pati, ar savām rokām. Tas ir pavisam kas cits. Es teiktu tie ir divi dažādi virzieni – industriālā kosmētika un pavisam maza, roku darba serumnīca. Katrs no modeļiem paģērē savas ambīcijas. Mana mazā serumnīca saistās tikai ar maniem sapņiem un sajūtu par to, ko mums sievietēm šajā laikā un vietā vajadzētu.  Atslēgas vārdi par šā brīža sajūtām – augi, dabīgi aromāti, ēteri, harmoniski, rituāli, mierpilni, izjusti, jutekliski, dvēseliski....
Ne katram to vajag, bet kādai daļiņai gan. Šīs sajūtas iepinu savos serumkrēmos, jo skaistumkopšanas rituāls ir kaut kas, ko darām katru dienu. Tāpēc tam ir jābūt īpašam, jānes līdzi labas sajūtas dažādos līmeņos. 

Arī pats serumu gatavošanas process man ir mierpilns rituāls, kurā ikvienu pasūtījumu veicu ar rūpību un individuālu attieksmi.

49.jpg

Serum-krēmi...

Serum-krēmi ir laboratorijā testēti, analizēti un atzīti par drošiem. Katram serumam ir dokumentācija, analīzes un ikviena tā izejviela ir izvērtēta un sertificēta ar savu drošuma novērtējumu. Serumu-krēmu izejvielas šobrīd nāk no Francijas un Vācijas, teju visas ir BIO un ECOCERT sertificētas. Ēteri ir tīri, dabīgi un sertificēti. Gatavošanā tiek ievērotas visas stingrās prasības.

Izmēģini arī Tu

Piedāvā savai ādai kādu no serumiem un pavēro,  kā jūtas Tava āda, kā jūties Tu pati? No pieredzes zinu, ka nēsājot dažādu augu serumus, sajūtas atšķiras, jo katrs augs nāk ar savu stāstu.

Ja nevari izvēlēties serumu pēc funkcijām, vadies pēc tā, kāds augs Tevi uzrunā visvairāk? Pēc kā rokas tiecas pašas? Tas arī būs Tavs īstais serums.

Šie serumi ir kā mazi lakmusa papīrīši un transformatori ar skaistu auga dvēselīti, kas prasa ieskatīties sevī dziļāk un sajust sevi, vienlaikus kopjot un lolojot ādu. To nēsāšana var kļūt par aizraujošu piedzīvojumu un ceļojumu sevī. Daži nekad vairs neatgriežas pie industriālās kosmētikas, taču dažiem serumi var nepatikt, kā jau ar visu dzīvē.

bottom of page