- PAR MUMS -

Dzivie_700x441px.jpg
DZĪVIE...

augu un ziedu serumi ir svaigi, rokām gatavoti, tikai pēc tam, kad  tiek pasūtīti. To derīguma termiņš ir 2 mēneši, taču ledusskapī nav jāuzglabā. Pamata sastāvā nav ūdens, biezinātāji, konsistences uzlabotāji, krāsvielas, sintētiskie aromāti. Tas ir dzīvs un svaigs, izteikti reģenerējošs "paēdiens" ādai.  Serumi sastāv tikai no aktīvajām vielām, tie netiek karsēti, lai saglabātu visas vērtīgās vielas. Serumi ir paredzēti, lai aizstātu krēmu, ja ādai prasās vieglas konsistences kopšana, ko uz ādas nemaz nemana, taču kas vienlaikus noņem sauso, velkošo sajūtu, mitrina, baro, sargā.

augu un ziedu ēteri, aukstā spieduma eļļas, macerāti/izvilkumi, bio alveja, ārstniecības augu ekstrakti 

 ir viss, ko pamatā satur mūsu serumi. 

Augu ēteri ir īpaši, jo tie satur destilētu evolucionāro inteliģenci molekulārā formā. Katrā ēterī dzīvo saulīte, katram ēterim ir savs stāsts un informācija.

Baudot zieda ēteri uz savas ādas, tu saņem mirkli laikā, kad zieds atver savas ziedlapiņas un izdala smaržu, kad tas ir visskaistākais, vispilnīgākais.

 

Ēteri ar savu smalkumu momentā iekļūst ķermenī, šūnās. Ēteri ir mūsu serumu neatņemama dzīvā sastāvdaļa.

mēs...


Mani sauc Agnese. 
Izglītojusies esmu psiholoģijas jomā, taču savā profesijā nekad neesmu strādājusi. Daudz laika pavadīts jaunu produktu izstrādē. Kosmētikā esmu četrus gadus.

Mana pieredze ir saistīta ar industriālo kosmētiku. Šajā procesā man nebija iespējas pašai iesaistīties tik dziļi, kā tagad, kad serumus gatavoju pati, savām rokām. Tas ir pavisam kas cits. Es teiktu tie ir divi dažādi virzieni – industriālā kosmētika un pavisam maza, roku darba serumnīca. Katrs no modeļiem paģērē savas ambīcijas. Mana mazā serumnīca saistās tikai ar maniem sapņiem un sajūtu par to, ko mums sievietēm šajā laikā un vietā vajadzētu – augus, dabīgus aromātus, ēterus, harmoniski, rituāli, mierpilni, izjusti, jutekliski, dvēseliski....tie ir atslēgas vārdi par šā brīža sajūtām.
Ne katram to vajag, bet kādai daļiņai gan.

Šīs sajūtas iepinu serumos, jo skaistumkopšanas rituāls un krēms vai serums ir kaut kas, ko darām, lietojam katru dienu. Tāpēc tam ir jābūt īpašam, jānes līdzi labas sajūtas dažādos līmeņos. Tam mūs ir jāatbalsta ne tikai fiziski, funkcionāli, bet arī jāstiprina garīgi. Ļoti ticu un izjūtu, ka augi mums palīdz. Tie sadarbojas ar mums un lolo mūs kā tādi dabas gariņi.
Protams, serumiem ir sava funkcionālā puse, kas rūpējas par mūsu ādu - mitrina, pabaro, kopj, atjauno un vēl, un vēl...

 

Kā “Dzīvie” radās?

Reiz aromterapijas seansā atklāju, kā augu ēteri iedarbojas uz emocionālo stāvokli, kā tie maina mūsu sajūtas un strādā ar zemapziņu. Tas bija tieši tas, ko neapzināti meklēju – dzīvs elements, ko iekļaut ādas kopšanā, lai ādas kopšanu padarītu ne tikai par funkcionālu, bet arī dziļi juteklisku piedzīvojumu sajūtu līmenī caur smaržu, emocijām, vibrācijām, auga mijiedarbību ar mums. Protams, ēteriem ir jābūt 100% dabīgiem un tīriem, nešķaidītiem, tie nedrīkst būt sintētiski. Ēteri ir ļoti smalki, tie iekļūst šūnās momentā. Ēteri priekš manis ir augu dvēselītes.

Es esmu tā, kas uzklausīs visas jūsu sajūtas, atsauksmes un stāvēs taisni par ikvienu serumu. Esmu bezgala pateicīga par ikvienu komentāru, ieteikumu un skatījumu no malas. Par to, ka ejat ar mani kādu gabaliņu kopā šajā ceļojumā.

Es gribu lai ir tā, ka jums atverot seruma kārbiņu, telpā ienāk aromāts un acīs mirdzums, kā mazam bērnam! Tad ar nepacietību gaidīt vakaru, kad serumu varēs uzklāt uz sejas, izmēģināt un uzsākt sarunu ar savu augu ... līdz nemaņai jutekliski.

Nu, tad - LAI TOP!

Oficiāla atkāpīte – serumi tiek gatavoti ļoti plūstoši un harmoniski, taču tomēr stingrā saskaņā ar likumdošanu. Serumi ir laboratorijā testēti, analizēti uz atzīti par drošiem. Katram serumam ir dokumentācija, analīzes un ikviena izejviela ir izvērtēta un sertificēta ar savu drošuma novērtējumu. Serumu izejvielas šobrīd nāk no Francijas un Vācijas, teju visas BIO un ECOCERT sertificētas. Ēteri tīri, dabīgi un sertificēti. Taču stingrās prasības neliedz serumu gatavošanu pārvērst par mierpilnu rituālu...

 

Piedāvā savai ādai kādu no serumiem un pavēro,  kā jūtas Tava āda, kā jūties Tu pati? No pieredzes zinu, ka nēsājot dažādu ziedu serumus, sajūtas atšķiras, jo katrs augs nāk ar savu stāstu.

Ja nevari izvēlēties serumu pēc funkcijām, vadies pēc tā, kāds augs Tevi uzrunā visvairāk? Pēc kā rokas tiecas pašas? Tas arī būs Tavs īstais serums.

Šie serumi ir kā mazi lakmusa papīrīši un transformatoriņi ar skaistu auga dvēselīti, kas prasa ieskatīties sevī dziļāk un sajust sevi, vienlaikus kopjot un lolojot ādu. To nēsāšana var kļūt par aizraujošu piedzīvojumu un ceļojumu sevī. Daži nekad vairs neatgriežas pie industriālās kosmētikas, taču dažiem serumi var nepatikt, kā jau ar visu dzīvē.

49.jpg