top of page

Mūsu serumnīca...

​Mūsu serumnīca ir sena, unikāla ēka, kas celta 1926. gadā. Apkārtne šeit ir absolūti mierpilna, nomaļa. Šeit tiešām var baudīt klusumu, vērot dzīvniekus, brist pļavas un mežus. Vakaros verandā mierpilni filozofēt un vērot saulrietu virs mežu galiem. Ja vēlies sajust šo īpašo, mierpilno atmosfēru - esi laipni aicināts! Māja būs Tavā rīcībā.

Mēs nevēlamies ballītes, taču jaukas, mierpilnas kompānijas labprāt. Šeit var serumnīcā radoši strādāt vai vienkārši gūt mieru.

Ikviens, kurš šeit atbrauc, prom doties nevēlas! Atmosfēra mājā patiesi ir īpaša. 

Kamēr ārā vēl ir dzestrs, mājā jākurina krāsnis, taču malkas sprakšķēšana ir tik omulīga!

Vakaros mēdz kliegt pūces! Apkārt šeit ir ļoti daudz dzīvnieku - gan vilki, gan zaķi, gan brieži, pat sumbrs!

meistarkl3.jpg

Kas šeit ir...

Mājā ir viena guļamistaba ar lielu divguļamo gultu. Papildus var gulēt uz izvelkamā krēsla un divām saliekamajām gultām, Virtuve ar krāsni. Varat gatavot maltītes uz uguns. Vannas istaba un tualete gan būs moderni izremontētas. Serumnīcā var vadīt skaistus vakarus, kopīgi vakariņot vai radoši strādāt. Arī apaļā istaba paredzēta kā dzīvojamā istaba. Serumnīcas veranda aicina uz skaistiem vakariem un saulrietiem ar dzērvju balsīm.

Apkārt meži, pļavas un iekopts dārzs, kura veltes var izmantot ēdiena gatavošanā. 

Apkārtne šeit ir fantastiski skaista un ainaviska. Var doties pastaigās, vākt augus, rudenī - lasīt sēnes, tuvējā ezerā - makšķerēt. Netālu ir Lietuva. 

Es šo vietu redzu kā oāzi, kurā pabūt mierā, dabā, klusumā, īpaši radošā aurā, pasēdēt šīs šarmantās mājas klēpītī un pafilozofēt. Šeit vienmēr dzīvojuši ļoti radoši un strādīgi cilvēki, spēcīga dzimta un to var sajust ik uz soļa!

Gar māju neved neviens ceļš, šeit tu esi absolūti nost no visa.

galds.jpg

Cena

Māja būs jūsu rīcībā. Cena par vienu nakti 100 eur. 

Gultasdrēbes un viss nepieciešamais ir uz vietas! Pabūšana šeit ideāla būtu 4 draudzenēm. Kaimiņos ir pirts un mums ir fantastiska masierīte, ko noteikti iesaku izmantot!

Varu novadīt serumu meistarklasi, ja ir vēlme.

Pavasarī, kamēr dārzā vēl nav nekas saaudzis, var izmantot pagraba veltes.

Ja vēlies izbaudīt serumnīcas un senās mājas auru, zvani vai raksti! T.26472202, dzivie@dzivie.lv

Mājas foto

bottom of page