top of page

Rudens nāk ar ādas mitrināšanu!

Visu septembri pasūti savu iemīļoto serumu, kuram klāt pievienosim jaunu izejvielu - mitrinošo kompleksu NMF ar 7 aktīvajām vielām 3% apmērā no kopējās formulas!

Ādas mitrināšana un "NMF" (Natural Moisturizing Factor).

Pareiza mitrināšana ir galvenais, lai saglabātu maigu, elastīgu ādu un novērstu smalku grumbiņu veidošanos. Fizioloģiski epidermas augšējo slāņu dabisko mitrināšanu īpaši nodrošina "NMF" (Natural Moisturizing Factor) savienojumi. Tie ir savienojumi, kas piesaista ūdeni, kas dabiski atrodas korneocītos (raga slāņa šūnās). Tās galvenokārt ir aminoskābes, pirolidona karbonskābe (PCA), pienskābe, urīnviela, cukuri un minerālu joni. Šie savienojumi ir mitrinātāji, kas piesaistīs un aizturēs ūdeni ādas epidermas ārējam slānim.


Ko šis NMF komplekss dos? -Tūlītējs un ilgstošs mitrinošs efekts; -Uzlabo epidermas augšējo slāņu spēju aizturēt ūdeni; -Palīdz saglabāt ādas elastību.

Lai uzturētu optimālu ādas mitrināšanu, ir nepieciešams ādu mitrināt ar šo mitrinošo kompleksu un papildus ādu pārklāt ar plēvi veidojošām aktīvām sastāvdaļām, kas novērš dehidratāciju (kolagēns, inulīns, augu silikons, augu un bišu vaski, eļļas, augu skvalāns, augu keramīdi).

Tas ir tieši tas, ko satur mūsu serumi!


Ko satur ādas mitrinošais komplekss (NMF)? -Nātrija laktāts: pienskābes sāls, higroskopisks savienojums (piesaista ūdeni), kas dabiski atrodas ādā. -Nātrija PCA: pirolidona karbonskābes sāls, mitrinātājs, kas dabiski atrodas ādā. -Glicīns: maza aminoskābe, kurai ir ļoti svarīga loma ādā (īpaši kolagēna sastāvā). -Fruktoze: cukurs, kas dabiski atrodas augļos, dabīgs mitrinātājs. -Urīnviela: savienojums, kas dabiski atrodas ādā. Šim mitrinātājam piemīt arī keratolītiskas īpašības (mīkstina raga slāni un "izšķīdina" sauso atmirušo šūnu savienojumus), kas ļauj dziļi mitrināt ādu. -Niacinamīds: B3 vitamīns: pazīstams ar savām nomierinošajām, mitrinošajām un pretgrumbu īpašībām. -Inozīts: savienojums, kam ir svarīga loma organismā, īpaši šūnu lipīdu membrānu veidošanā.


Mitrinošo kompleksu NMF pievienosim gan gel, gan divslāņu serumiem sejai un acīm.38 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page