top of page

Jaunums - Saulgriežu serums sejai!

Updated: Jun 19, 2023

Saulgriežu laiks ir maģisks! Šogad man ir sajūta, ka kaut kas briest - transformācija, pārmaiņas un vajag spēku, spēcīgu savu iekšējo kodolu. Esam mierīgas, drošas, harmoniskas, mīlestības pilnas savā kodolā un dzīvojam tik nost. Lai kādi vēji pūš, saknes vijas stingri zemē, nekas tās nesatricinās, nekas tās nespēj skart. Jo tās ir neskaramas, mūžīgas.

Šī sajūta mani iedvesmoja Saulgriežu serumam, tāpēc izvēlējos ievīt tajā mūsu Latvijas spēka augus.

Vībotne aizsargā. Vībotne ir vārtu sargs uz "citas pasaules" sliekšņa. To izmanto vizualizācijai un paredzošiem sapņiem. Smaržojot vībotni, man atnāca: uguns. Uguns manī, ugunī es – nekas man nespēj kaitēt.

Pelašķis - palīdz nostiprināt veselīgākas robežas un dziedēt brūces fiziskajā, emocionālajā un garīgajā ķermenī. Smaržojot pelašķi, man atnāca: jātnieks zirgā. Drosme un apņemšanās. Sargs.

Biškrēsliņš - nomierina raižu un stresa sajūtas. Pacilājošs un palīdz tikt galā ar nepacietības, saasinājuma vai aizkaitinājuma sajūtu. Smaržojot biškrēsliņu, man atnāca: visur esoša enerģija, kas savieno visu. Miers.

Piparmētra - garīga attīrīšanās, var palīdzēt attīrīt negatīvās enerģijas un atjaunot pozitīvo. Skaidrība. Smaržojot piparmētru, man atnāca: absolūta prāta skaidrība, nodomu tīrība.

No ekstraktiem šim Saulgriežu serumkrēmam izvēlējos pieneni, bērzu, nātri un kumelīti.

Šoreiz kārbiņā nelikšu smarzīgu ziedu pušķīti, bet gan kalmes, kas tāpat ļoti smaržos, kastīti atverot. Kopā mums sanāk 9 zālītes, kalmi kastītē ieskaitot.

Funkcionāli Saulgriežu serums rūpēsies par ādas tīrību, mitrināšanu, mieru un mirdzumu. Pieejams gan gel, gan divslāņu versijā.


Skaitiet vairāk par Saulgriežu serumu šajās saitēs:


Emocionāli šo nēsājot, uzliekam sev galvā kroni – es ESMU tā, kas ESMU. Eju droši, taisnu muguru, mirdzošām un mīlestības pilnām acīm, atvērtu sirdi, eju caur uguni un ūdeni.


Sūtu jums gaišumu un mīlestību!


Saule pie horizonta

232 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page